ART / Lithographs / Litograph in colors 14896100
nr 1489 6100
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Olle Kåks (1941-2003), Sweden. Stilleben med blommor. Signerad Kåks, dated -99. Numrerad 57/1000. Litograph in colors, Image dimensions: 45x36 cm, outer dimensions including frame: 64x52 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Stilleben med blommor. Signerad Kåks, daterad -99. Numrerad 57/1000. Färglitografi, bildmått: 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
SEK 100
Monday September 12 2022
at 18:26:42
10/9 17:31:25
Olle Kåks
Read more about Olle Kåks